Inwestycja w Albanii – IZABELLA APARTHOTEL

Zlokalizowany przy samym brzegu morza Adriatyckiego – w Albanii, w miejscowości Vlora – wyjątkowy aparthotel z przepięknym widokiem na morze i góry oraz stabilnym dochodem – do 8% rocznie! Brzmi wspaniale prawda? A to nie wszystko.

Vlora to miejscowość turystyczna, która bardzo prężnie się rozwija – do 2021 roku w pobliżu inwestycji zostanie wybudowana przystań jachtowa oraz dokończona promenada, dlatego też wzrost wartości nieruchomości jest bardzo dynamiczny – około 30% rocznie. Do końca 2019 roku rozpocznie się także budowa lotniska a co za tym idzie polepszy się komfort podroży oraz skróci czas dojazdu do apartamentów.

IZABELLA APARTHOTEL VLORA TO DOSKONAŁA PROPOZYCJA DLA TYCH, KTÓRZY CHCĄ ZAINWESTOWAĆ W NIERUCHOMOŚCI Z DUŻYM POTENCJAŁEM WZROSTU I CIESZYĆ SIĘ ZYSKIEM ORAZ STABILNYM DOCHODEM – DO 8 % W SKAL ROKU

Prezentowany Izabella Aparthotel to 94 nowoczesne mieszkania – pow. 49 m2 – 181 m2 – zlokalizowane w pierwszej linii brzegowej. Urządzone według projektu Dominiki Adamiak, projektantki wnętrz firmy RZECZY POSPOLITE. Motywem przewodnim przy tworzeniu apartamentów były naturalne materiały oraz kolory piasku i morza. Własny apartament w Albanii, w miejscu gdzie słońce świeci ponad 300 dni w roku to doskonała inwestycja i dla wielu spełnienie marzeń. Niezbędne szczegóły, dostępność oraz rozkład pomieszczeń znajdziesz poniżej. Wystarczy kliknąć w wybraną lokalizację.

Jesteś zainteresowany zadzwoń (+48) 606 306 113 – Izabela Smardz lub napisz: info@albainvest.eu lub info@slaskii.com
Więcej na stronie www.albainvest.eu lub na www.facebook.com/albainvest.eu

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń lub napisz do nas

Close Menu