GRUPA

Nasze Firmy

LOGO_s-SLASKii__wersja_kolorystyczna_podstawowa__PNG

SLASKII GmbH & Co. KG.

Rubbertweg 1
44319 Dortmund (Niemcy)
Telefon: +49 231 533 99 633
E-mail: info@slaskii.com

Partner zarządzający:
Seweryn Slaski

Pakiet udziałów: 100%

V-VONOTUS-logo-podstawowe-PNG

VONOTUS BS GmbH & Co. KG

Rubbertweg 1
44319 Dortmund (Niemcy)
Telefon: +49 231 533 99 634
E-mail: info@vonotus.com

Partner zarządzający:
Seweryn Slaski

Pakiet udziałów: 100%

VAGATHON-logo-podstawowe-PNG

VAGATHON GmbH & Co. KG.

Rubbertweg 1
44319 Dortmund (Niemcy)
Telefon: +49 231 9598 6272
E-mail: info@vagathon.com

Partner zarządzający:
Karol Maśluk

Pakiet udziałów: 100%

sverinus_logo

SVERINUS Energy S.A.

Nowogrodzka 31
00-510 Warszawa
Telefon: +48 22 390 58 82
E-mail: info@sverinus.com

Partner zarządzający:
Karol Maśluk

Pakiet akcji: 51%

V-VONOTUS-logo-podstawowe-PNG

VONOTUS GmbH & Co. KG

Rubbertweg 1
44319 Dortmund (Niemcy)
Telefon: +49 231 533 99 634
E-mail: info@vonotus.com

Partner zarządzający:
Seweryn Slaski

Pakiet udziałów: 100%

V-VONOTUS-logo-podstawowe-PNG

VONOTUS Spółka Akcyjna

Al. Jana Pawła II 27
00-867 Warszawa (Polska)
Telefon: +48 22 355 29 99
E-mail: info@vonotus.agency

Partner zarządzający:
Olga Wilińska

Pakiet akcji: 53,4%

Nasze Marki

VONOTUS Consulting

VONOTUS GmbH & Co KG to firma consultingowa, zajmująca się wprowadzaniem firm na rynek niemiecki, budowaniem relacji pomiędzy podmiotami i pozyskiwaniem finansowania na rozwój biznesu.

Tworzymy społeczność opartą na wspólnych celach, wartościach i pasjach, co pomogło nam stać się twórcą największej, polskiej grupy consultingowej. W ciągu 7 lat zbudowaliśmy silną pozycję i staliśmy się niekwestionowanym liderem.

Nasze doświadczenie i precyzja działania pozwalają utrzymywać stabilną pozycję na rynku, a dodatkowe doszkalanie się i podnoszenie kompetencji sprawia, że osiągamy najwyższy poziom usług na terenie całej Europy w zakresie consultingu.

www.vonotus.com

SLASKii Immobilen

Jesteśmy firmą inwestycyjno – deweloperską, realizującą różnorodne projekty nieruchomościowe na terenie Niemiec, Polski jak i całej Europy, co pozwoliło nam poznać rynek nieruchomości od podszewki. Slaskii Immobilien jest częścią większej grupy holdingowej, działającej w ramach spółki SLASKii Capital z siedzibą w Niemczech. Posiadamy ekspercką wiedzę, która od lat gwarantuje nam i naszym inwestorom sukcesy finansowe. Grono naszych inwestorów wciąż się powiększa, co daje nam pewność, że działania, które podejmujemy na rynku nieruchomości, są słuszne.

www.slaskiiimmo.com

VONOTUS Agency

VONOTUS Agency to globalna agencja interaktywna łączącą kreatywnych designerów z technologicznym stackiem, wspartych doświadczeniem w dziedzinie marketingu. Specjalizujemy się w budowaniu efektywnych systemów e-commerce oraz stron internetowych, które sprzedają.

Siedziba naszej agencji znajduje się w samym sercu Warszawy i Dortmundu, a mimo to nasi business menadżerowie są dla Ciebie dostępni na miejscu we Francji, Szwajcarii, Austrii, Holandii oraz Hiszpanii.

www.vonotus.agency

VONOTUS Art

Jesteśmy szybko rozwijającą się agencją modelingową. Nasza firma prosperuje na rynku nieprzerwanie od blisko dwóch dekad. Jakiś czas temu postanowiliśmy spełnić nasz wieloletni plan i tym samym wejść do branży fashion i modelingu. Współpracujemy z profesjonalistami w dziedzinie mody. Nasza agencja posiada najlepsze modelki i najlepszych modeli. Oferujemy usługi we wszystkich obszarach związanych z modelingiem. Działamy na terytorium całej Unii Europejskiej, a także Ukrainy, Białorusi i Rosji. 

www.vonotus.art

VONOTUS Finance

Jesteśmy przedstawicielem Niemieckiej firmy ubezpieczeniowej z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. W tym czasie staliśmy się jednym z liderów doradztwa finansowego. VONOTUS Finance oferuje produkty ubezpieczeniowe zarówno dla klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Dzięki dobrej znajomości rynku, ubezpieczenia są tak zaprojektowane, by wpisywały się w preferencje różnych grup klientów, a jednocześnie były w przystępnych cenach. Grono naszych Klientów wciąż się powiększa, co daje nam pewność, że działania, które podejmujemy są słuszne.

www.vonotus.finance

SVERINUS Energy

Grupę SVERINUS tworzą spółki realizujące projekty fotowoltaiczne na każdą skalę – od indywidualnych instalacji domowych i firmowych, przez budowę elektrowni fotowoltaicznych aż po sprzedaż gotowych projektów farm.

Spółka akcyjna SVERINUS Energy – wiodąca spółka w grupie – jest Niemiecką firmą inwestycyjną, jej korzenie sięgają w 2015 roku. Siedziba Spółki i jej główne biuro mieszącą się w Warszawie, jednak działania operacyjne prowadzone są na terenie całej Europy. Spółka sprawuje nadzór nad pozostałymi spółkami Grupy, a także odpowiada za procesy inwestycyjne w branży energii odnawialnej.

SVERINUS to nowoczesna formuła łącząca rozwój źródeł energii odnawialnej z możliwością inwestycji, gwarantującej stabilny przychód i bezpieczną przyszłość dla nas, naszych dzieci i wnuków.

www.sverinus.com

VAGATHON

VAGATHON to grupa doświadczonych inżynierów oraz przedsiębiorców, dla których budownictwo to nie tylko zawód, ale również pasja. Kilkuletnie doświadczenie zdobyte w pracy na rynku budowlanym pozwala prowadzić nam wszechstronną działalność. Świadczymy usługi w zakresie prac budowlanych oraz nawiązujemy współpracę z inwestorami chcącymi bezpiecznie ulokować swój kapitał. Wybierając VAGATHON masz pewność, że uzyskasz wsparcie od najlepszych specjalistów w tym fachu!

www.vagathon.com

VONOTUS Work

Jesteśmy Agencja Pracy, która ma za sobą ponad 10 lat doświadczenia ekspertów w obszarze zatrudnienia. Nasze biura znajdziecie w Niemczech, Polsce i na Ukrainie ale działamy na terenie całej Europy.

Jeśli szukasz pracy – możemy otworzyć Ci drzwi do sprawdzonej firmy! A jeśli poszukujesz dobrych pracowników– mamy ich tysiące!

Naszym Klientom zapewniamy indywidualną ofertę, dopasowaną do Jego potrzeb. Nasze oferty dostosowane są zarówno dla osób poszukujących zatrudnienia w swoim kraju, jak i za granicą. Zajmujemy się: dokumentami, legalizacją pracy, ubezpieczeniem, zakwaterowaniem naszych pracowników. Wspieramy firmy które poszukują kompetentnych i wykwalifikowanych pracowników. Działamy profesjonalnie w zgodzie z etyką, dbając o wysokie standardy środowiska pracy.

www.vonotus-work.com

Nieruchomości

LOGO_ SLASKii_immobilien __wersja_kolorystyczna_podstawowa__PNG

VONOTUS immo

VASSTO GmbH & Co. KG
Rubbertweg 1
44319 Dortmund
Telefon: (+49) 0231 9598 6273
E-Mail: info@vonotusimmo.com
http://www.vonotusimmo.com

Seweryn Slaski
CEO

Venture

vagathon-white-logo

VASSTO

VASSTO GmbH & Co. KG
Rubbertweg 1
44319 Dortmund
Telefon: (+49) 0231 9598 6272
E-Mail: info@vassto.com
https://www.vassto.com

Sebastian Rosinski
Geschäftsführer

Consulting

VONOTUS_Business_Solutions -logo-wersja-podstawowa---PNG

VONOTUS

VONOTUS GmbH & Co. KG.
Rubbertweg 1
44319 Dortmund
Telefon: (+49) 0231 533 99 634
E-mail: info@vonotus.it
http:://www.vonotus.it

Seweryn Slaski
Generaldirektor

Marketing

VONOTUS-Agency---logo-wersja-podstawowa-A---PNG

VONOTUS Agency

VONOTUS Agency GmbH & Co.
Rubbertweg 1
44319 Dortmund
Telefon: (+49) 0231 9252 3305
E-Mail: info@vonotus.agency
https://www.vonotus.agency

Maria Samokhodska
Generaldirektor

Reklama

ibi_logo_menu

IBI.pl

IBI.pl Spółka z o.o.
Rydygiera 8 lok. 803
01-793 Warszawa
Telefon: (+48) 664 730 690
E-Mail: ibi@ibi.pl
https://www.ibi.pl

Olga Wilińska
CEO | Co-Founder

IBI.pl

W chwili obecnej nasze działania koncentrujemy na wszelkiego rodzaju materiałach drukowanych – od pomysłu po druk i dystrybucję, indywidualnych kalendarzach trójdzielnych i oczywiście na wszelkich innych rzeczach, które można wydrukować.

Drugim obszarem, który rozwijamy to doradztwo strategiczne w zakresie działań marketingowych, szczególnie istotne dla firm nowych, zaczynających swoją działalność albo na rynku albo na rynku polskim. Dla nowo-powstających firm mamy specjalną ofertę zawierającą pakiet niezbędnych materiałów oraz konsultacji.

Trzecim, choć nie ostatnim obszarem, w którym jesteśmy specjalistami jest produkcja i montaż tablic, banerów, masztów flagowych i flag oraz wszelkich innych rzeczy niezbędnych do dobrego i widocznego oznakowania placu budowy. Głównie od strony marketingowej – pokazującej kto jest odpowiedzialny za daną inwestycję i co powstanie, ale służymy pomocą też przy produkcji tablic informacyjnych unijnych czy oznaczeń BHP.

VASSTO

Venture to prosta i skuteczna droga do szybkiego i efektywnego rozwoju nowych technologii.

W SLASKII Capital – Venture inwestujemy w nowatorskie startupy wykazujące się wysokim potencjałem globalnym i otwieramy się na odważne technologicznie pomysły, które udoskonalą naszą rzeczywistość. Koncentrując się na projektach podmiotów z nami współpracujących we wczesnej fazie wzrostu, sprawnie i bez ryzyka doprowadzamy je do optymalnej kondycji rynkowej.

Nasi partnerzy biznesowi mogą liczyć na jakość usług na najwyższym poziomie oraz profesjonalne i kompleksowe wsparcie inwestycyjne i ochronne. Nasze inwestycje realizujemy poprzez fundusz SVERINUS s.a. oraz we współpracy z naszym niemieckim Partnerem. Wraz z nimi wspieramy budowę polskiego ekosystemu przyjaznego startupom.