Czym jest SLASKii Capital

SLASKii Capital GmbH to rodzinna spółka inwestycyjna z polskim rodowodem, w której dbamy o bezpieczeństwo powierzonych nam aktywów. Tworzymy społeczność opartą na wspólnych celach, wartościach i pasjach, co pomogło nam stać się twórcą największej polskiej grupy usługowej. W ciągu 18 lat zbudowaliśmy silną pozycję kapitałową i staliśmy się niekwestionowanym liderem polskiego rynku. Nasze doświadczenie i precyzja działania pozwala nam stale utrzymywać najwyższy poziom usług w sześciu krajach Europy.

SLASKii Capital jest strategicznym akcjonariuszem SVERINUS, wiodącej firmy w branży energii odnawialnej w Polsce, oraz inwestorem aktywnie wspierającym przekształcanie się spółki w międzynarodowego lidera. To także współwłaściciel SARDIS, prywatnej grupy usługowej, do której należą firmy będące liderami na rynku usług archiwizacyjnych, audytów, szkoleń oraz obsługi inwestycji budowlanych. Jesteśmy pomysłodawcą oraz liderem konsorcjum realizującego rozbudowę hali produkcyjnej o powierzchni 40 tys. m2, które na stałe działa w branży w Polsce i w Niemczech.

W SC wierzymy, że fundamentem dobrze działającej firmy są ludzie, i wiemy, że nasz sukces uzależniony jest od indywidualnych osiągnięć naszych pracowników. To właśnie dlatego stawiamy na rozwój każdego z nich i budujemy zespół dedykowanych specjalistów rynku kapitałowego, którzy wyznaczają kierunki rozwoju spółki i decydują o jej całokształcie inwestycyjnym. Dzięki temu mamy pewność, że kreowane przez nas rozwiązania dostosowane są do indywidualnych potrzeb i oczekiwań inwestorów, a wartość budowanych przez firmę projektów i konsorcjów jest długoterminowa i precyzyjnie zaplanowana.

Tworząc strategie inwestycyjne, starannie obmyślamy każdy nasz ruch, a pozyskane w długoletnim doświadczeniu kompetencje przekuwamy w opłacalne inwestycje i pewne zyski. Dzięki temu znacząco wyprzedzamy konkurencję i w sposób konsekwentny poszerzamy zasięg naszej działalności. Od lat wspieramy też edukację i rozwój osobisty przyszłych pokoleń, dzieląc się z młodymi inwestorami naszą wiedzą oraz sukcesami.

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń lub napisz do nas

Close Menu