Estate

Nasza strategia

Nasz zespół to ludzie z pasją do inwestycji. Inwestowanie w nieruchomości to najbezpieczniejsza forma lokowania swojego kapitału, pod warunkiem, że cały proces zostanie przemyślany i przeprowadzony z głową.

Decydując się na inwestowanie z nami, masz pewność, że współpracujesz ze specjalistami, którzy doskonale znają rynek nieruchomości i rządzące nim prawa. Jesteśmy na bieżąco z ustawami i prawem budowlanym. Nasi klienci nie muszą znać się na aktualnych przepisach, aby bezpiecznie pomnażać swoje pieniądze. Posiadamy ekspercką wiedzę, która od lat gwarantuje nam i naszym inwestorom sukcesy finansowe.

Działamy na terenie Niemiec, Polski jak i całej Europy, co pozwoliło nam poznać rynek nieruchomości od podszewki. Dlatego, jeśli zastanawiasz się w co inwestować – nie zastanawiaj się i skontaktuj się z nami. Grono naszych inwestorów wciąż się powiększa, co daje nam pewność, że działania, które podejmujemy na rynku nieruchomości, są słuszne. Obecnie dajemy naszym inwestorom aż 9% oprocentowanie w skali rocznej. Inwestycja w nieruchomości jest więc bardziej opłacalna od założenia lokaty bankowej.

Nasze wartości

Z pełnym zaangażowaniem realizujemy ambitne projekty.

Dywersyfikujemy i efektywnie zarządzamy kapitałem.

Wartości są tym, co najbardziej cenimy w ludziach.

Wspieramy inwestycje, wspólnie tworząc wartość dodaną.

Rozwijamy kompetencje naszego otoczenia

Rozumiemy zmieniający się świat i wykorzystujemy to.