Obszary inwestycyjne

SiiEF | Estate

0
lat doświadczenia inwestycyjnego
0
przeprowadzonych transakcji w Europie
0 mln
Euro kapitalizacji kontrolowanych spółek

Strategia inwestycyjna

ESTATE to szeroko zakrojona działalność deweloperska odpowiedzialna za inwestycje w nieruchomości, w której wykorzystujemy nasze wieloletnie doświadczenie inwestycyjne. Długofalowa lokacja kapitału w spółki specjalizujące się w infrastrukturze oraz specjalistycznym wznoszeniu obiektów budowlanych pozwoliła nam stać się liderem branży na obszarze całej Europy.

Zespół

Michał Mincberg

Partner zarządzający

Sebastian Rosiński

Partner zarządzający

Inwestycje z obszaru Estate

Jesteśmy rodzinną firmą inwestycyjną działającą na rynku nieruchomości od kilkunastu lat. Działamy z powodzeniem na terenie całej Polski, co od początku pozwoliło nam ugruntować swoją pozycję i ustalić rynek nieruchomości pod kątem opłacalności i skuteczności inwestycyjnej. Wiemy, że inwestowanie w nieruchomości jest najbezpieczniejszą formą lokowania kapitału, dlatego dbamy o to, aby nasi partnerzy nie byli ograniczeni prawem i realizowali swoje pomysły przy zachowaniu maksymalnej stopy bezpieczeństwa i wiarygodności.

 

Pracujemy w myśl zasady, że wizja naszego Klienta i bezpieczeństwo jego aktywów są dla nas priorytetem, dlatego inwestujemy w jego imieniu tylko w te nieruchomości, które mogą przynieść mu najwyższy zysk. Nasi partnerzy inwestycyjni nie muszą znać się na prawach rządzących rynkiem – to my dbamy o to, aby nasza współpraca opierała się na zaufaniu i gwarancji sukcesu. Dlatego w SII Home Broker zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy znają rynek nieruchomości od podszewki i potrafią wskazać inwestorom najlepsze rozwiązania. To oni dokonują rozeznania rynkowego, aby wspólnie podwyższyć standard inwestycji i zyskać na jej sprzedaży jak najwięcej. Dzięki temu nasze usługi od lat cieszą się niesłabnącą popularnością i zaufaniem wśród Klientów.

W VASSTO GmbH & Co. KG tworzymy doświadczoną, dynamicznie rozwijającą się firmę budowlaną działającą na niemieckim rynku obrotu nieruchomościami. Naszą renomę zbudowaliśmy na doświadczeniu i rzetelności pracy, co pozwoliło nam objąć zachodni rynek nieruchomości w jego centralnej części. Od lat skupiamy się na inwestycjach związanych z budową i renowacją domów jednorodzinnych i budynków mieszkaniowych, oferując naszym Klientom wysoką jakość usług przy zachowaniu maksymalnej stopy bezpiecznego i wysokiego zysku. Jako świetnie działająca firma budzimy zaufanie, co potwierdzają setki podjętych i zrealizowanych inwestycji oraz współprac długofalowych. W realizacji projektów wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały oraz sprawdzone rozwiązania techniczne, które odpowiadają na potrzeby szybko rozwijającego się rynku nieruchomości i sprzyjają rozwojowi firmy. Wiemy, gdzie inwestować, i tak kierujemy pieniędzmi naszych inwestorów, aby zapewnić im w finalnym etapie lokacji jak najwyższy zysk. Dzięki temu jesteśmy jednym z liderów na rynku.

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń lub napisz do nas

Close Menu