Obszary inwestycyjne

SiiEF | Services

0
lat doświadczenia inwestycyjnego
0
przeprowadzonych transakcji w Europie
0 mln
Euro kapitalizacji kontrolowanych spółek

Strategia inwestycyjna

SERVICES to największy obszar inwestycyjny SiiEF, w którym dbamy o budowę oraz rozwój dojrzałych spółek posiadających własny produkt, markę lub inną przewagę konkurencyjną oraz odznaczających się skalowalnym modelem biznesowym i wyraźnym potencjałem eksportowym i konsolidacyjnym.

Zespół

Sławomir Ciebiera

Partner zarządzający

Michal Mincberg

Partner zarządzający

Radosław Seklecki

Partner zarządzający

Inwestycje z obszaru Services

SVERINUS S.A. to firma z wieloletnią tradycją i doświadczeniem na rynku odszkodowawczym, w której zajmujemy się pozyskiwaniem przysługującym naszym Klientom świadczeń od Towarzystw Ubezpieczeniowych. Specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowań związanych ze szkodami osobowymi, majątkowymi, komunikacyjnymi czy rolniczymi, i walczymy z nieuczciwą praktyką zaniżania odszkodowań przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe. Pracujemy rzetelnie, uczciwie i czujemy się odpowiedzialni za powierzone nam sprawy, dlatego zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów, którzy są liderami w swojej branży. Nasz zespół tworzą eksperci w dziedzinie prawa, finansów, zarządzania i marketingu, których doświadczenie poparte jest tysiącami wygranych spraw odszkodowawczych. Współpracujemy też ze sprawdzonymi rzeczoznawcami i lekarzami specjalizującymi się w orzecznictwie medycznym. Dzięki świadczeniu kompleksowej usługi opartej na rzetelności i jasności zasad od lat stanowimy wysoką konkurencję na rynku odszkodowawczym, co plasuje nas wśród liderów firm odszkodowawczych w Polsce.

Jesteśmy firmą, która od lat jest wiodącym na rynku budowniczym i wytwórczym producentem i eksporterem wysokiej jakości stali produkcyjnej i kruszywa użytkowego oraz węgla. Należymy do spółek inwestycyjnych celujących w rozwój nowoczesnych technologii z uwzględnieniem ochrony środowiska w przemyśle hutniczym i wytwórczym, dlatego staramy się maksymalnie wykorzystać produkty powstałe przy produkcji stali. Dzięki temu nasze kruszywo jest konkurencyjnym rozwiązaniem i alternatywą dla kruszywa mineralnego.

Od początku istnienia firmy stawialiśmy na bezpieczeństwo i pełny rozwój naszych pracowników i wykonawców, dlatego inwestowaliśmy w nowoczesne technologie stanowiące główny składnik prosperity w branży usług transportowo-wytwórczych. Dziś podstawą działania naszych spółek jest nie tylko wykwalifikowana kadra pracownicza i zarządzająca, ale i nowoczesny park maszynowy zapewniający ciągłość inwestycji oraz wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Dzięki temu nasza oferta stale się poszerza, a Sardis może zagwarantować Klientom wysoce zindywidualizowaną relacyjność i produkcyjność w konkurencyjnych cenach i na najwyższym poziomie.

Jesteśmy wyspecjalizowaną i doświadczoną grupą inwestycyjno-usługową specjalizującą się w projektowaniu i wdrażaniu nowoczesnych i pewnych rozwiązań z zakresu ochrony mienia i osób, usług porządkowo-czystościowych oraz modernizacyjnych i remontowych. Naszą wiarygodność i wysoki standard świadczonych usług poświadczają projekty oraz inwestycje zaaprobowane przez światowych inwestorów, z którymi podejmujemy długofalową współpracę. W zakresie działań usługowych i modernizacyjnych dysponujemy najnowszą technologią oraz organizacją sprzątania i naprawy powierzchni magazynowych, wielkopowierzchniowych i produkcyjnych, w tym hal, sklepów i lokali usługowych. Naszym standardem jest użycie specjalistycznych i bezpiecznych środków chemicznych przy maksymalnym udziale wyspecjalizowanych maszyn i technologii gwarantujących najwyższą jakość usług. Od początku istnienia firmy, przy zachowaniu zorganizowanej struktury kadrowej, staramy się także wdrażać w życie rozwiązania mające na celu kompleksową ochronę mienia i osób fizycznych. Każdy z naszych Klientów jest traktowany indywidualnie, z holistycznym podejściem do problemu, co generuje maksymalne zadowolenie osób, które nam zaufały.

2002 rok

100 tys zł

przychody

200 tys zł

AKTYWA

2

ZATRUDNIENIE

2018 rok

32 mln zł

przychody

52 mln zł

AKTYWA

210

ZATRUDNIENIE

Zapraszamy do kontaktu

Zadzwoń lub napisz do nas

Close Menu