Technologies

O firmie

Grupę SVERINUS tworzą spółki realizujące projekty fotowoltaiczne na każdą skalę – od indywidualnych instalacji domowych i firmowych, przez budowę elektrowni fotowoltaicznych aż po sprzedaż gotowych projektów farm.

Spółka akcyjna SVERINUS – wiodąca spółka w grupie – jest polską firmą inwestycyjną, założoną w 2015 roku w Poznaniu. W 2019 roku siedziba Spółki i jej główne biuro zostały przeniesione do Warszawy, jednak działania operacyjne prowadzone są na terenie całej Polski i Europy. Spółka sprawuje nadzór nad pozostałymi spółkami a także odpowiada za procesy inwestycyjne w branży energii odnawialnej.

Pomysłodawcą i głównym udziałowcem SVERINUS S.A. jest Seweryn Ślaski przez SLASKII Capital GmbH  z siedzibą w Dortmundzie oraz Karol Maśluk.

SVERINUS to nowoczesna formuła łącząca rozwój źródeł energii odnawialnej z możliwością inwestycji, gwarantującej stabilny przychód i bezpieczną przyszłość dla nas, naszych dzieci i wnuków.

Niski próg wejścia

W SVERINUS możesz stać się inwestorem już od 10 000 PLN. Sam decydujesz ile chcesz zarabiać.

Stabilny i pewny zysk

Farmy fotowoltaiczne mogą działać niemal bezobsługowo przez 35 lat, co daje długi i stabilny zysk.

Pomnażanie kapitału

Ceny energii elektrycznej w Europie ciągle rosną, co zapewnia rosnącą stopę zwrotu z inwestycji.

Inwestycje

Inne narzędzia inwestycyjne nie wygenerują zysku przewyższającego koszty ciągle rosnącej inflacji.

O firmie

Od początku działalności Sverinus Energy S.A. zajmuje się instalacjami umożliwiającymi produkcję prądu elektrycznego z OZE. Dlaczego postawiliśmy na fotowoltaikę?

Odpowiedź jest prosta. Słońce, to najpotężniejsze i niewyczerpane źródło energii. Dzięki odpowiednio dobranym rozwiązaniom jesteśmy w stanie zagwarantować pełne wykorzystanie potencjału jego promieniowania. Nieprzerwanie śledzimy nowe technologie oraz rozwiązania, które pojawiają się na rynku. Nie popadamy w rutynę.

pasja

profesjonalizm

doświadczenie

rozwój

O firmie

SARDIS jest wiodącą polską firmą w branży fotowoltaicznej. Od samego początku działalności w 2014 r. specjalizujemy się w energetyce odnawialnej. Nasze wieloletnie doświadczenie jest gwarancją najwyższego poziomu wykonania i jakości każdej inwestycji. Dzięki temu, nasi klienci otrzymują najlepsze rozwiązania w zakresie projektowania, finansowania i wykonawstwa systemów fotowoltaicznych. Codziennie pracujemy na zaufanie i satysfakcję naszych odbiorców.

W naszej działalności z powodzeniem wykorzystujemy doświadczenia lidera naszej grupy – firmy SVERINUS S.A., która wykonuje kompleksowe projekty instalacji pv oraz jest generalnym wykonawcą elektrowni fotowoltaicznych zarówno Polsce, jak i na świecie.

...

...

Nasze wartości

Z pełnym zaangażowaniem realizujemy ambitne projekty.

Dywersyfikujemy i efektywnie zarządzamy kapitałem.

Wartości są tym, co najbardziej cenimy w ludziach.

Wspieramy inwestycje, wspólnie tworząc wartość dodaną.

Rozwijamy kompetencje naszego otoczenia

Rozumiemy zmieniający się świat i wykorzystujemy to.